X

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja to zabieg usunięcia martwych komórek naskórka z powierzchni skóry przy użyciu różnych metod mechanicznych.
Mikrodermabrazja diamentowa polega na złuszczeniu wierzchniej warstwy naskórka przy użyciu głowic pokrytych opiłkami diamentowymi.
Jest to komfortowy i bezbolesny zabieg, który umożliwia odświeżenie skóry, redukcję zmarszczek, likwidację naskórkowych przebarwień, spłycenie rozstępów. Sprawdza się znakomicie w terapiach trądzika zarówno młodzieńczego jak i wieku dojrzałego.

Stosowany jako jeden z elementów zabiegów przygotowuje skórę do aplikacji kosmetyków aktywnych przygotowanych do leczenia konkretnego problemu kosmetycznego. Złuszczenie zrogowaciałej, patologicznie zalegającej warstwy naskórka, pozwala skórze na nowo „odetchnąć” i poprzez lepsze odżywienie pobudzić naturalne procesy odpornościowo-regenracyjne.
Zabieg ten sprawdza się zarówno w leczeniu problemów skóry twarzy jak i ciała (np. rogowacenie okołomieszkowe, rozstępy). Znacząco poprawia również działanie kosmetyków stosowanych na co dzień w domu.