X

Mezoterapia frakcyjna

Mezoterapia frakcyjna to obecnie jeden z najbardziej innowacyjnych trendów kosmetyki profesjonalnej, którego popularność wciąż rośnie. Nieinwazyjne, ekspresowe i zarazem intensywne odmładzanie skóry, to dokładnie to czego klientki oczekują . Regularne korzystanie z mezoterapii frakcyjnej znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry. Zmarszczki, przebarwienia i blizny zanikają. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, odświeżona i rozjaśniona.

Co bardzo ważne dla zdrowia moduły zabiegowe w mezoterapii frakcyjnej są jednorazowe i sterylne. Mogą zostać zastosowane tylko podczas jednego zabiegu co gwarantuje bezpieczeństwo pacjentce. Nie są one wykonane z tradycyjnych, stalowych materiałów, ale ze specjalnego rodzaju tworzywa. Eliminuje to ryzyko reakcji alergicznych i umożliwia skorzystanie z zabiegów odmładzających również osobom uczulonym na metale.

Wytworzenie dużej ilości mikrokanalików ułatwia penetrację składników aktywnych zawartych w kosmetykach zabiegowych. Zastosowanie mezoterapii frakcyjnej sprawia, że koncentraty zabiegowe działają dużo bardziej efektywnie, niż te stosowane standardowo. W rezultacie skóra zostaje poddana stymulacji co pobudza naturalne procesy regeneracyjne, optymalnie nawilżona, odżywiona, a przez to zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu i stają się mniej widoczne.

Warto podkreślić, że zabieg ze względu na swoją efektywność, jest doskonałą alternatywą dla terapii laserowych i bardziej inwazyjnych kuracji zakresu medycyny estetycznej. Dzięki niemu możemy nie tylko czuć się, ale też wyglądać młodo i atrakcyjnie.