X

MANICURE

Nic tak nie szpeci i nie dodaje kobiecie lat jak zaniedbane dłonie – dlatego też nasze prababki nosiły często przez okrągły rok rękawiczki. Czasami nawet do łokci. Męka była w upalne dni okrutna, ale czego się nie robi dla urody….
Całe szczęście obecnie mamy potężną broń – manicure i zabiegi pielęgnacji dłoni. Regularne dbanie o swoje dłonie pozwala w znakomity sposób przedłużać naszą młodość i cieszyć się gładkimi zadbanymi dłońmi przez długie lata.

Gabinet nasz wykonuje pełną ofertę zabiegów manicure i pielęgnacji dłoni. Posiadamy autoryzację lidera na rynku tych usług na świecie firmy OPI. W naszym salonie możesz skorzystać zarówno ze standardowego zabiegu, manicuru BIO, jak również japońskiego. Masaż dłoni, pielęgnacja z użyciem parafiny, a dla osób dojrzałych również zabiegi pilingów kwasami wyrównujących koloryt i odmładzających zniszczoną z upływem lat skórę.

Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak lakiery hybrydowe, topy utwardzające manicure zachowuje znacznie dłużej swoją trwałość i nieskazitelny wygląd.
Dla osób o osłabionych paznokciach polecamy zabiegi IBX – specjalna technologię odżywiania i wzmacniania płytki paznokciowej.
Dla miłośniczek przedłużania paznokci polecamy paznokcie żelowe wykonywane przy użyciu materiałów firmy OPI.
Dla naszych najmłodszych gwiazdeczek posiadamy w ofercie manicure „księżniczkowy”, aby mogły się poczuć jak bohaterki ulubionych bajek.

Dzięki współpracy z firma OPI mamy dostęp do najnowszych trendów w pielęgnacji paznokci na świecie. Oferta kolorów firmy OPI nie ma sobie równych i jest stale uaktualniana. Największe gwiazdy światowego kina malują paznokcie lakierami OPI. Kolory te widzimy również w filmach fabularnych i rysunkowych. Wy również możecie mieć na swoich paznokciach kolory najnowszych kinowych hitów rodem z Hollywood.

Obecnie coraz częściej o swoje dłonie zaczynają dbać panowie. Dla jednych to potrzeba, dla innych wymóg obowiązującej mody, a dla jeszcze innych element obowiązków służbowych. Jesteśmy przygotowani na oczekiwania nowoczesnego mężczyzny i również dla panów oferujemy specjalny manicure oraz pielęgnację dłoni.
Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie przeprowadzane są zgodnie i pod nadzorem standardów firmy OPI.