X

Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym

Zabieg depilacji woskiem stał się w naszej szerokości geograficznej m,in ze względu na globalne ocieplenie zabiegiem wykonywanym przez cały rok. Umożliwia on, dbającym o swój wygląd kobietom szybki, higieniczny i bezstresowy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia z dowolnej partii ciała.
Zalety: włosy usuwane regularnie tą metodą (bez przerw związanych z porami roku) ulegają osłabieniu i przerzedzeniu – oczywiście nie można w międzyczasie korzystać z innych metod. Włosy rozjaśniają się i są delikatniejsze.

Woskiem można depilować każdą część ciała. Twarz, ręce, nogi, klatkę piersiową, plecy – słowem wszystko. Coraz częstszymi klientami w naszym gabinecie są panowie – głównie czynnie uprawiający sport: kulturyści, pływacy, kolarze. Usuwanie w lecie włosów z okolic pach – również u mężczyzn – zapewnia wyższy poziom komfortu, estetyki i higieny osobistej. Depilacja do porodu powoli staje się również w naszym kraju elementem obowiązkowych przygotowań.
Po usunięciu włosów woskiem zalecana jest pielęgnacja preparatami opóźniającymi odrastanie włosów, które zwykle mają również działanie łagodzące i nawilżające.

Przy regularnym korzystaniu z zabiegów depilacji woskiem w gabinecie odstęp pomiędzy nimi wynosi od 3 do 6 tygodni. Stosowanie specjalistycznych kosmetyków może jeszcze wydłużyć ten okres.

DEPILUJEMY KAŻDĄ PARTIĘ CIAŁA