X

BODY WRAPPING

Zabiegi wyszczuplające mają być dla organizmu impulsem pobudzającym do walki z nadwagą. Jeżeli ktokolwiek myśli, że samo skorzystanie nawet z serii zabiegów zapewni mu zgrabną sylwetkę to niestety bardzo głęboko się myli.

Zasada działania zabiegów wyszczuplająco – odtoksyczniających jest tożsama z działaniem zabiegów przeciwcellulitowych. Mają one udrażniać system limfatyczny odpowiedzialny za odprowadzenie złogów i toksyn oraz pobudzać metabolizm komórkowy.
Klasyczne zabiegi wyszczuplające typu body wrapping, czyli owijania ciała oprócz działania składników aktywnych preparatów stosowanych w terapii, bazują na efekcie mikrosauny. Pod wpływem temperatury wytwarzającej się pod okładem metabolizm komórkowy zostaje znacząco przyśpieszony. Ubytek centymetrów w obwodach ciała może wynieść nawet do 3-5 cm podczas jednego zabiegu.

W naszym gabinecie proponujemy zabieg MARINE ALGOSHAPE, który różni się od wszystkich innych sposobem nakładania preparatu oraz jego składem. Głównym elementem jest masa parafinowa, składająca się z parafiny, mułu morskiego,alg, olejów mineralnych i wyciągów roślinno-witaminowych
MARINE ALGOSHAPE jest ciepłym zabiegiem – masa rozgrzewana jest w specjalnym podgrzewaczu, a później nakładana pędzlem na ciało. Pobudza metabolizm komórkowy – dzięki czemu chudniemy, zwalcza cellulit, niweluje rozstępy, ujędrnia, nawilża i detoksykuje skórę.