X

Stwórz z nami „MK”

Liczymy, że włączycie się Państwo w proces kreacji Gabinetu Moja Kosmetyczka. Przygotowując ten projekt korzystaliśmy z najlepszej wiedzy i doświadczeń naszego eksperta p. Anny Drobny. Opracowała ona procedury zabiegowe, wybrała najlepsze na rynku kosmetyki, dodatkowo przygotowała we współpracy z fachowcami rynku kosmetycznego własną linię preparatów.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że Państwa oczekiwania mogą wybiegać dalej. Liczymy więc, że podzielicie się Państwo z nami, dzięki czemu będziemy w stanie rozszerzyć ofertę zabiegów i kosmetyków we właściwym kierunku. Jesteśmy w stanie wprowadzić do naszej oferty praktycznie każdy zabieg. Wprowadzić do sprzedaży każdy obecny na rynku polskim kosmetyk.

Porozmawiajcie ze swoimi przyjaciółkami, przyjdzcie do nas i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, zapiszcie się i uczestniczcie aktywnie w Klubie Moja Kosmetyczka. Obiecujemy, że będziemy się starali zrealizować Państwa propozycje – im więcej osób będzie brało udział w dyskusjach tym większa szansa na właściwy rozwój