X

Procedury

Wszystkie procedury zabiegowe wykonywane w naszych salonach zostały opracowane przez p. Annę Drobny na podstawie jej ponad 25 letniego doświadczenia, praktycznej pracy przy fotelu kosmetycznym. Znając potrzeby i oczekiwania klientek, mając stały i bezpośredni kontakt zarówno z dystrybutorami, jak również producentami kosmetyków p. Anna przez wiele lat doskonaliła koncepcje pielęgnacji i leczenia skóry.

Zdając sobie sprawę z realiów panujących w naszym kraju (jak również z ogólnych tendencji europejskich i światowych) opracowała i stale doskonali koncepcje zabiegowe, które dzięki swej prostocie z jednej strony i zaawansowaniu kosmetologicznemu z drugiej, poparte właściwą pielęgnacją domową dają najlepszy stosunek efektów terapeutycznych do ceny zabiegów.

Co jest niezmiernie ważne dla klienta, czas poświęcony na zabiegi wykonywane na podstawie procedur opracowanych przez p. Annę Drobny jest wykorzystywany w sposób zrównoważony dając relaks, uspokojenie, gwarantując efekt terapeutyczny, a równocześnie nie powodując stresu zbyt długiego oderwania się od otaczającej, pędzącej do przodu rzeczywistości. Co warte podkreślenia kosmetyki używane do zabiegów są w dużej części opracowane przez p. Annę we współpracy z doświadczonymi specjalistami chemii kosmetyków.
Jedno czego możecie być Państwo pewni to to, że z takich zabiegów możecie Państwo skorzystać jedynie w naszych gabinetach