X

KARNETY, ZABAWY PROMOCYJNE, BONY PREZENTOWE

W naszym Gabinecie premiujemy regularność korzystania z naszych usług. Doskonale zdajecie sobie Państwo sprawę, że jedynie regularność daje szansę na odniesienie sukcesu. Uroda jest nam dana nie na wieczność – o urodę trzeba dbać – to truizm. W Mojej Kosmetyczce premiujemy regularne wizyty w naszym gabinecie. Na przykład w przypadku zabiegów manicure proponujemy zabawę „11 za pół, 12 za darmo” polegającą na zbieraniu potwierdzeń zabiegów manicuru na specjalnej karcie promocyjnej. Po wykonaniu 10 zabiegów możecie skorzystać z 11 zabiegu za 1/2 ceny lub po zrobieniu 11 zabiegów skorzystać z 12 darmowego zabiegu. Oczywiście o szczegóły pytajcie w naszym Gabinecie.

Polecamy również zakup karnetów zabiegowych. Kiedy zdecydujecie się na skorzystanie z serii zabiegów warto zakupić karnet zabiegowy. Pierwszym argumentem jest niższa cena pojedynczego zabiegu. Drugim nie mniej ważnym, a może ważniejszym jest fakt, że zmotywowani wydana kwotą na pewno przeprowadzicie kuracje do końca z pożytkiem dla swojego zdrowia.
W naszej ofercie posiadamy również niezwykle eleganckie Bony Prezentowe, które możecie Państwo nabyć dla bliskich Wam osób. Można kupić Bon za określoną kwotę lub na konkretny zabieg, Czy może być piękniejszy prezent dla bliskiej osoby niż podarowanie jej piękna i chwili relaksu?

Warto „zalajkować” nasz profil na FB – będziecie Państwo wtedy na bieżąco ze wszystkimi naszymi akcjami promocyjnymi.