X

Gwarancja jakości

W naszych gabinetach za wyszkolenie personelu, procedury zabiegowe, skład kosmetyków i całość koncepcji pielęgnacji odpowiada Pani Anna Drobny – mistrz kosmetyki z ponad 25 letnim stażem pracy, nauczycielka praktycznej nauki zawodu, wykładowca na największych polskich i międzynarodowych Kongresach Kosmetycznych, publicystka, współpracownica największych na rynku gazet branżowych, specjalista elektrolog.
Na podstawie swoich doświadczeń opracowuje protokoły zabiegowe i receptury kosmetyków, których używamy do zabiegów w naszych gabinetach oraz które można zakupić do dalszej pielęgnacji. Pani Anna opracowała również niepowtarzalny masaż relaksacyjno odmładzający z którego można skorzystać jedynie w naszych gabinetach.

Wraz z pojawianiem się na rynku nowych urządzeń i aktywnych składników kosmetycznych Pani Anna będzie przygotowywała do naszej oferty, nowe procedury i zestawy kosmetyczne.
Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że zawsze będziecie mogli skorzystać w naszych gabinetach z najnowszych i najskuteczniejszych zabiegów dostępnych na rynku. Co więcej – będą one przygotowane specjalnie dla Państwa i tylko dla Państwa.
gwarancja